İşte Benim Stilim'de eteğini açan Aleyna Eroğlu Alper Potuk'la aşk mı yaşıyor?

TV8 yarışması İşte Benim Stilim'de eteğini kaldıran Aleyna Eroğlu'nun Alper Potuk'la aşk yaşadığı öne sürüldü.

Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2018

internethaber.com - Alper Potuk’un Tuvana Türkay’ı aldattığı, ilişkisinin bitmesine neden olan güzelin katıldığı bir moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu olduğu iddia edildi. Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu FB-BJK maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izledi.

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, Alper yine ofsayta düştü! Alper Potuk’la Tuvana Türkay’ın uzun süre inkâr edip yakalanınca kabul etmek zorunda kaldıkları ilişkileri, Fenerbahçeli yıldızın güzel oyuncuyu aralık ayında aldattığının ortaya çıkmasıyla bitmişti.

Olaydan 1 ay sonra Alper Potuk, Tuvana Türkay’ın annesi Armağan Hanım’ı devreye sokarak oyuncuyu barışmaya ikna etmişti.

SEVGİLİSİ ABİSİNE EMANET

Geçen hafta yeniden ayrılan ikilinin kararının altından yine ihanet çıktğı öğrenildi. Tuvana Türkay, sevgilisinin Aleyna Eroğlu ile görüştüğünü öğrenince köprüleri atıp ilişkisini bittirdi.

Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu FB-BJK maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izledi.

ALPER POTUK'TAN AÇIKLAMA

Öte yandan Alper Potuk çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından yukarıdaki basın açıklamasını paylaşarak iddiaları yalanladı. Bakalım bu duruma Tuvana Türkay ve Aleyna Eroğlu ne diyecek?