İşte Benim Stilim yeniden mi başlıyor?

'İşte Benim Stilim' yarışması 7 sezon boyunca devam etmiş sonra yayından kaldırılmıştı. Son gelen haber ise enteresan. Yoksa İşte Benim Stilim yeniden mi başlıyor? İşte Benim Stilim'i kazanmak için ne yapmak gerekiyor? (Milliyet - Mayk Şişman)

Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2019

Ekrana dönmüyor ama...

'İşte Benim Stilim' programı jürisinden yarışmacılarına kadar büyük bir sükse yapmıştı. Yarışmanın tekrar çekileceği yönünde haberler çıksa da aslında gerçek olan şu: Program -en azından şimdilik- ekrana dönmeyecek.

10 milyon beğeni kazanan şampiyon olacak

Ancak programın resmi olduğu belirtilen Youtube kanalında enteresan bir duyuru var. 'Who's the Best?' yani 'Kim Daha İyi?' videosuyla duyurusu yapılan bu geri dönüşe göre, yeniden çekim yerine programın fenomen yarışmacılarının videoları like'lanacak. Videolarında 10 milyon beğeni kazanan yarışmacı ise büyük ödüle sahip olacak.

Ayşenur Balcı

Madem 'İşte Benim Stilim' Youtube'da da olsa yoluna devam ediyor, biz de programın en unutulmaz isimlerini sıralamaya başlayalım. Mesela Ayşenur Balcı... İlk sezonun üçüncüsü, All Star'ın şampiyonu olan Ayşenur Balcı en güçlü aday gibi gözüküyor. Yarışmadan sonra ortalıktan kaybolması ve sosyal medya hesaplarını kapatması da onun gizemine gizem katmış durumda. Herkes "Bir Ayşenur Balcı vardı, ne oldu ona?" modunda şu ara...

Ayşegül Doğan

Ayşenur Balcı'nın en büyük düşmanı diyebileceğimiz Ayşegül Doğan da iddialı isimler arasında. All Star sonrasında estetik ameliyatlarıyla ve değişimiyle gündeme gelen Ayşegül Doğan, halktan yeterince SMS alamadı. Ama buram buram reyting getiren kavgalarıyla 'Who's the Best?'e iz bırakabilir.