İşte 2022'de Ekranlara Gelecek Netflix Orijinal Dizileri

İşte 2022'de art arda izleyerek bir gecede bitireceğiniz 15 Netflix Orijinal dizisi

Eklenme Tarihi: 06 Ocak 2022

15. The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window
Anna, kalbi kırık bir kadındır. Monoton bir yaşam süren Anna, her gün elinde şarabıyla evinin penceresinden akıp geçen hayatı izler. Sokağın karşısına yakışıklı bir komşu ve sevimli kızı taşındığında Anna, bu durumu hayatının değişeceğine dair bir umut ışığı olarak görür. Ancak onun hayatı, kanlı bir cinayete tanık olmasıyla bambaşka bir hâl alır. Anna'nın gördüğü korkunç cinayet gerçek midir?

Inventing Anna,
mesleğinde kendisini kanıtlamaya çalışan bir gazeteciye odaklanıyor. Mesleğinde başarılı olan bir gazeteci, kendisini New York'un sosyetesinin hem kalbini hem de parasını çalan bir Instagram ünlüsünün peşine düşer. Sahte mirasçı Anna Delvey olayını araştıran gazeteci, Anna yargılanmayı beklerken onun gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışır.

The Sandman
Neil Gaiman'ın DC Comics Vertigo etiketiyle basılan Sandman çizgi romanları, ekran izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Netflix tarafından hayata geçirilen Sandman uyarlaması, live-action formatlı bir dizi olarak izleyici karşısına çıkacak. Uyarlamanın baş senaristliğini “Wonder Woman”ın eş senaristi Allan Heinberg üstlenecek.

Lost Ollie
William Joyce'un Ollie’s Odyssey isimli çocuk kitabından uyarlanan Lost Ollie, çaresizce sahibi ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan küçük çocuğu arayan kayıp bir oyuncağın hikâyesini konu ediyor.