İstanbullu Gelin'de finale doğru flaş gelişme! Ünlü oyuncu kadroya katıldı

Final yapmasına 2 aydan az bir süre kalan Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'e sosyal medya fenomenliğinden oyunculuğa kadar ilerleyen ünlü isim dahil oldu.

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2019

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Fırat Tanış ve Salih Bademci gibi ünlü isimleri barındıran İstanbullu Gelin, final için gün sayıyor. 31 Mayıs'ta erken final yapma kararı alan dizi ekibi, son olarak kadrosuna ünlü bir oyuncuyu dahil etti.

İstanbullu Gelin'e önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 78. bölümle Anıl İlter dahil olacak. Mert karakteriyle İstanbullu Gelin'in kadrosuna dahil olacak olan Anıl İlter, dizide Adem'in eski eşi Dilara ile yakınlık kuracak. Peki sosyal medya fenomenliğinden oyunculuğa ilerleyen Anıl İlter kimdir?

1980 yılında İzmit’de doğan Anıl İlter, Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Bir dönem profesyonel olarak futbol oynayan İlter, profesyonel sunuculuğa adım atmıştır.

Sosyal medya hesaplarından çektiği videolarla fenomen haline gelen Anıl İlter, kendisine gelen dizi tekliflerini değerlendirerek ekranlarda görünmeye başlamıştır.