Işın Karaca'dan bomba iddia! Kocası İrem Derici ile aşk yaşamış

Kanal D'nin 2. Sayfa programına konuk olan Işın Karaca bomba açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 16 Kasım 2018

Şarkıcı Işın Karaca, 2011 yılında evlenip 2013 yılında boşandığı eski eşi Sedat Doğan hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Kanal D 2. Sayfa programına konuk olan Işın Karaca, Doğan'ın kendisini İrem Derici'yle aldattığını söyleyerek Derici'yi yerden yere vurdu.

İşte Işın Karaca'nın bomba ihanet açıklamaları: "Sedat'la evlendiğimde imzayı attığım an annemin haklı çıktığını anladım. Babamın hasta olduğu dönemler çok zordu. Biz Sedat'la boşanmamıştık daha. Bir gece bir arkadaşım İrem Derici'nin Facebook hesabındaki bir fotoğrafı gönderdi..."

EL ELE TUTUŞMUŞLAR! "O fotoğrafta İrem Derici ve Sedat el ele tutuşuyordu. O gün artık dedim ki, 'Hayat çok sert ve çok acımasız, insanı çok yaralayan bir şey'. Ben kimseyi kimseye kötülemedim. "

EVLİ OLDUĞUMUZU BİLİYORDU! "İrem Derici, Sedat'a evlenme teklifi etmiş. İrem Derici bizim evli olduğumuzu da biliyordu. Ben sadece benim gözlerime bakmalarını bekliyorum. İrem Derici'yi ben de sevmiyorum. Onun sesini, şarkılarını ve ahlaki olarak da beğenmiyorum."