İnsanların ölümlerinden hemen önce çekilmiş acıklı fotoğraflar

Hayatlarının son saatlerini ya da dakikalarını yaşadıklarını bilemezlerdi. Onedio Editörü Sheida insanların acıklı ölümlerinden hemen önce çekilmiş içinizi sızlatacak fotoğrafları derledi..

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2018

28 Haziran 1914 tarihinde, Avusturya Arşidükü Franz Ferdinand ve karısının, Gavrilo Princip tarafından suikaste uğramadan önceki son fotoğrafı.

Bu suikast 1. Dünya Savaşı’nın başlamasındaki en büyük sebeplerden biriydi.

Bir matadorun boğa tarafından öldürülmeden önceki son fotoğrafı.

29 yaşındaki İspanyol matador Victor Barrio, canlı yayında Lorenzo isimli boğayla boğuşurken öldürüldü.

St. Helens Yanardağı’nı inceleyen yanardağ uzmanının, patlamada ölmeden 13 saat önceki fotoğrafı.

St. Helens Yanardağı’nın patlamasını rapor eden ilk kişi olan David Johnson 31 yaşındaydı. Patlamanın büyüklüğünü rapor ettikten çok kısa bir süre sonra, yanardağdan yaklaşık 10 km uzaklıkta olmasına rağmen öldü.

Kris Kremers ve Lisanne Froon, bu fotoğrafı çekildikleri Panama yürüyüşlerinden bir daha dönemediler.

Çantadan çıkan kamerada, gece karanlığında çekilmiş 90’a yakın rahatsız edici fotoğraf bulundu. Fotoğrafların çoğu siyahtı ama kızların eşyalarının bir kayanın üstüne yayılmış olduğu, bir ağaçta asılı garip kumaş parçasının olduğu ve kızlardan birinin kafasının arkasında kan olduğu görülen fotoğraflarda yer alıyordu.
Telefonlarının şarjları bitmeden önce acil servisi aramaya çalıştıkları ortaya çıktı. Kemiklerinden bazıları ormanda bulunurken, kızlara ne olduğu ya da nasıl öldüklerine dair kesin bir kanıt bulunamadı.