İngiltere'nin üç çocuk annesi futbol milyarderi: Carolyn Radford

İngiltere futbol piyasasının tek kadın yöneticisi olan Carolyn Radford henüz 36 yaşında ve 52 yaşındaki kocası John Radford ile evliliğinden üç erkek çocuğu var.

Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2018

İngiltere futbol piyasasının tek kadın yöneticisi olan Radford henüz 36 yaşında. 52 yaşındaki kocası John Radford ile evliliğinden üç erkek çocuk annesi olan Carolyn Radford, dillere destan yeni malikanesinde kelimenin tam anlamıyla kraliçeler gibi bir hayat sürüyor.

Fotoğraflar: Instagram- Carolyn Radford

19'uncu yüzyıldan kalma bu malikaneyi bir süre önce satın alan Carolyn Radford, yapıyı işinin ehli ellere teslim etti. Tam beş yıl süren restorasyon çalışmalarının ardından ortaya gerçekten göz kamaştıran bir malikane çıktı.

Yerleri kaliteli mermerle döşenen malikanenin göz alıcı avizeleri, kendine ait bir yüzme havuzu ve jimnastik salonu bulunuyor. Aynı zamanda İngiltere'nin en genç futbol yöneticisi unvanını da taşıyan Carolyn Radford'un kocası ve üç oğluyla birlikte yaşadığı bu evin değeri 8.3 Milyon Sterlin değerinde.

Radford, kendisi de evinin son halinden memnun olsa gerek ki sosyal medyada sık sık orada çekilen pozlarını paylaşıyor.�