Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Kaftancıoğlu, çocuk korosuyla birlikte söyledi: Her şey güzel olacak!

Ekrem İmamoğlu, iftarını CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Bakırköy'deki Pazar Alanı'nda binlerce İstanbullu ile birlikte açtı. Vatandaşlar, alana gelen İmamoğlu'na, ‘‘Ekrem Başkan'' sloganı eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundu. (SÖZCÜ)

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2019

Bandırma Vapuru'nun Samsun'a yola çıkışının 100’ncü yılı anısına, "Uğurlar Olsun Bandırma-100 Yılın Hikayesi" adlı altında düzenlenen iftar etkinliğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İBB'nin seçilmiş Başkanı ve CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, gecenin sonunda sahneye çıkarak çocuk korosu ile birlikte "Her şey güzel olacak" ve "Güzel günler göreceğiz çocuklar" şarkılarını söyledi. Binlerce İstanbullu da onlara eşlik etti.

Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, iftarını CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın Bakırköy'deki Pazar Alanı'nda binlerce İstanbullu ile birlikte açtı. Vatandaşlar, alana gelen İmamoğlu'na, ‘‘Ekrem Başkan'' sloganı eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundu.

İşte o video...

Vatandaşlarla ‘‘selfie'' yapan İmamoğlu, ulaşabildiği her yurttaşla anı fotoğrafları çektirdi.

CHP Kemal Kılıçdaroğlu da beraberindeki çok sayıda milletvekili ile iftara katıldı.

İmamoğlu ile beraberindeki heyet, Kılıçdaroğlu'nu alan girişinde karşıladı. İmamoğlu, Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, iftara katılan 3 vatandaşla birlikte aynı masada oturdu.