THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı evleniyor! Eşi sunucu Tuğçe Saatman kimdir?

TÜRK Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, ekranların ödüllü spor spikeri Tuğçe Saatman ile dünya evine giriyor. İlker Aycı kimdir? İlker Aycı'nın müstakbel eşi Tuğçe Saatman kimdir? Düğün ne zaman?..

Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2018

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, İstanbul 3. Havaalanı'na taşınma telaşının arasına nişanlısı ünlü spor spikeri Tuğçe Saatman ile düğün telaşını da ekledi. İlker Aycı, bir süre önce nişanlandığı Bein Sports spikeri Tuğçe Saatman ile dünyaevine girecek. Çiftin nikahı, 18 Kasım 2018'de kıyılacak. Aycı, 29 Ekim’deki yeni havalimanı açılışı nedeniyle de soluksuz çalışmaya devam ediyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, bir süre önce nişanlandığı Bein Sports spikeri Tuğçe Saatman ile dünyaevine girecek. Çiftin nikahı, 18 Kasım 2018'de kıyılacak. 29 Ekim’deki yeni havalimanı açılışı nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan Aycı, açılıştan kısa bir süre sonra gerçekleşecek nikah ile de özel hayatında önemli bir adım atmış olacak.

Bir süredir nişanlı olan çift 47 yaşındaki İlker Aycı ile 30 yaşındaki Tuğçe Saatman'ın iki yıl önce bir röportaj sırasında tanıştıkları öğrenildi.

18 Kasım 2018 tarihinde saat 19.00'da yapılacak düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da tanıklık edeceği öğrenildi.