Şeyma Subaşı son paylaşımıyla herkesi şaşırttı

İtalyan Guido Senia ile sahilde sarmaş dolaş görüntülenen Şeyma Subaşı bu sabah yaptığı paylaşımı ile herkesi şaşırttı.

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2019

8 yıldır birlikte olduğu Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından adından sıkça söz ettiren, yaptığı her paylaşımı ile olay olan Şeyma Subaşı sahilde bir adamla sarmaş dolaş görüntülenmiş, bu kişinin İtalyan Guido Senia olduğu ve Subaşı'nın yeni sevgilisi olduğu ortaya çıkmıştı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Subaşı bu sabah yaptığı paylaşımı ile herkesi şaşırttı.

KİTABIN AYRINTILARI ORTAYA ÇIKTI: Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra gündemde ismi sıkça anılan Şeyma Subaşı'nın kitap çıkarmaya hazırlanması, sosyal medyayı karıştırmıştı. Şarkıcı Ayşe Özyılmazel, Şeyma Subaşı hakkında yaptığı paylaşımla kitabın içeriğini duyurdu.

EDİTÖRLER YAZACAK: “Şeyma Subaşı kitap çıkaracakmış, peki kitapta neler olacak?” diyen Özyılmazel, “Meraklısı için kendisine DM’den yürüdüm ve sordum buyurun cevabı videoda” sözleriyle şu videoyu paylaştı: Şeyma Subaşı’nın kitabı kaleme almayacağı, hayatını anlattığı editörlerin kitabı hazırlayacağı ayrıntısı dikkat çekti.

İŞTE O INSTAGRAM PAYLAŞIMI: Her yaptığı hareket gündem olan Acun ılıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, sabah saat 8 civarında Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçerken ınstagram hikayesinden paylaşımda bulundu. Bu paylaşımı göre takipçileri işe erken gittiğini düşünerek boşanmanın iyi yanlarının olduğunu iddia ettiler.