İlk dizisinden Tofita reklamına Beren Saat'in eski halleri

İlk dizisinden Tofita reklamına Beren Saat'in ekran yolculuğu.

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2017

Pelin Arslan / Onedio - Bir anda parlayıp sönenler, zirveye çıkıp tepetaklak düşenler bilmez; star olmak kolay iş değil. Cesaretiyle, temiz kalbiyle, magazin dünyasından uzak durmaya çalışmasıyla Beren Saat hep takdir edilesi oldu. İlk gününden bu yana hep ivmeyle yükselen Beren Saat, ekranda da koşar adım yol aldı. 26 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelen Beren Saat, Ankaralı ünlülerden. TED Ankara Koleji'nden mezun olduktan sonra Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nü tercih etmiş ama görünen o ki pek de memnun değilmiş.

Şimdiye kadar star çıkarabilmiş nadir yarışmalardan: Türkiye'nin Yıldızları. Şimdiye kadar star çıkarabilmiş nadir yarışmalardan: Türkiye'nin Yıldızları. 2004'te, henüz üniversitede okurken rahmetli sevgilisi Efe Güray'ın da desteğiyle yarışmaya başvurmuş, jüriden başarıyla geçmiş ve başarı basamaklarını çıkmaya başlamıştı. Her hafta farklı rollerde izlediğimiz Beren Saat, yarışmayı ikinci olarak bitirdi. Birinci kayıp tabii:)

İlkin günahı olmaz: Aşkımızda Ölüm Var (2004) Yarışmadan sonra Tomris Giritoğlu tarafından keşfedilince, televizyon dünyasının Nermin karakteri ile kapısı aralanmış oldu. İlk deneyimini Ece Uslu, Oktay Kaynarca ve Sümer Tilmaç ile beraber bu dizide elde etti.

Olur öyle şeyler: Tofita reklamları Reklam filmleri de art arda gelmeye başlayınca, televizyon yüzünü bir daha unutmamak üzere onunla renklenmiş oldu. Sinan Çetin şu an milyonlar verse oynatamaz bu reklamlarda herhalde.