Pandemi dalgası hangi sosyetik ünlüleri Ege'ye savurdu?

Koronavirüs pandemisi nedeniyle iş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri İstanbul'dan kaçarak soluğu Ege ve Akdeniz sahillerindeki yazlıklarında aldı.

Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2020

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner ve eşi Ümit Boyner, uzun süredir Ayvalık'ta bulunuyor. Yıllardır yaz aylarının bir kısmını burada geçiren çift, koronavirüs pandemisi nedeniyle tatillerini uzattı ve Ayvalık'ta doğa ile iç içe yaşıyor.

Ünlü iş adamı Ayvalık'taki kasaba hayatından kesitleri de sık sık paylaşıyor. Boyner geçtiğimiz günlerde de yeni doğan sıpalarıyla poz vermiş ve gönderisine, "Kömür sıpamız doğdu. Dişi bebek. Anne nefes aldırtmıyor bize, erkek sıpamız Badem huy değiştirdi. Aksileşti. Maşallah" notunu düşmüştü.

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından modacı Siren Ertan da pek çok isim gibi İstanbul-İzmir arasında mekik dokuyor. Fırsat buldukça Çeşme'deki yazlığına giden Ertan, eşinin 50. yaş gününü de burada kutladı.

Ünlü modacı, eşi Ersin Kayalar ile yer aldığı bu fotoğrafa, "50. yaş günü partini böyle arzu etmezdin biliyorum.. Bu biraz bana göre oldu. Baş başa, göz göze, diz dize :) İyi günde, kötü günde, hastalıkta, sağlıkta... Yaz da, kış da farketmez.. Birlikte, yeni maceralara yakışıklı bakıcım :) Sevgilim... Seni seviyorum" notunu düştü.