En güzel ünlü kadınları bile aldatan hain erkekler listesi

Onedio.com editörü Muazzez Balcı'nın derlediği habere göre; İşte karşınızda ihanetlerine, aldattıkları eşlerinden dahi daha çok içerlediğimiz ve asla affetmeyeceğimiz ünlü erkekler...

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2017

Demet Akalın'ın gelinliği bile hazırdı... Üstüne bir de Demet Şener'i 10 yıllık evlilik ve iki çocuktan sonra aldatarak listemize birinci sıradan girdi: İbrahim Kutluay! Seni iki dünya bir araya gelse bile affetmeyeceğiz İbrahim Kutluay! Sana tüm Türk kadınları olarak küsüz, haberin olsun!

Tamer Karadağlı'yı eşi Arzu Balkan affetse de biz affetmiyoruz! Eşi Arzu Balkan'ı romantik sebeplerle de değil, tamamen "kaçamak" amaçlı aldattı. Sonradan ortaya çıkan detaylar daha da fenaydı! Önce iki Rus seks işçisi kadın ile bir otel odasında beraber olduğuna dair bir kaset ortaya çıktı. Ardından Deniz Uğur ile uzun süredir aşk yaşadığı ve "boşanmak üzereyiz" diyerek iki kadını da kandırdığı... Arzu Balkan, Tamer Karadağlı'yı affetti lakin biz kadınlar olarak onu asla güvenilmeyecekler listesine aldık.

Arda Turan, hepimize çok tanıdık bir erkek tipi! Her kadının hayatından mutlaka bir "Arda Turan" geçer! Arda Turan, Sinem Kobal'ı dengesiz tavırlarıyla bezdirmişti. Aslıhan Doğan'ı da şu aralar "ayrıl barış" ilişki tarzı ve çapkınlıkları ile iyice yordu. Drama seven erkek tipi... Evlerden ırak. Sana da küsüz Arda!

Biz Aslı Enver'in tarafındayız, Murat! "Romantik balık burcu erkeği" dedik, "Murat Boz candır <3" dedik... Sen sadece Aslı Enver'i değil, hepimizi aldattın Murat!