İbrahim Tatlıses'in Gelini Dekoltesiyle Nefesleri Kesti!

İbrahim Tatlıses'in gelini Yasemin Şefkatli, sosyal medyada paylaştığı dekolteli pozuyla gündem oldu.

Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2021

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. 3 yıldır aşk yaşayan Tatlıses ve Şefkatli çiftinin nişan yüzüklerini İbrahim Tatlıses takmıştı. Çift güzel haberi sosyal medya hesaplarından takipçilerine duyurmuştu.

Instagram hesaplarını aktif şekilde kullanan Şefkatli ve Tatlıses çifti pozlarıyla olay olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda İdo Tatlıses, nişanlısı Yasemin Şefkatli'nin doğum gününü "Mutlu güzel SAĞLIKLI ( tabii bide aşklı ) yıllar geçirelim Aşk. Yeni yaşında ve sonrasında hep gülsün yüzün ve öpücüğün eksik olmasın bana ❤️❤️ Seni seviyorum.." sözleriyle kutlamıştı.Nişanlısının aşk dolu mesajına Yasemin Şefkatli "İyiki varsın Aşk♥️♥️🙏🏼" sözleriyle yanıt vermişti. Çiftin aşk dolu mesajları takipçilerini büyülemişti.

Pandemide sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Yasemin Şefkatli, kırmızı minili elbiseyle sevgililer gününde paylaştığı fotoğraf gündem olmuştu .28 yaşındaki Şefkatli'nin, "Sevgililer Günü kombinim" notunu düştüğü fotoğrafa "❤️❤️❤️😍" yorumunu yapmıştı.

nstagram hesabında 299 bin takipçisi bulunan Şefkatli, dekolteli son paylaşımıyla olay oldu.