Hülya’yı patlatacağım açıklaması şaşkınlık yarattı!

Demet Akalın, yeni single hazırlıklarında olan Hülya Avşar hakkında "Hülya’yı yeniden yaratacağım, Hülya’yı patlatacağım” " dedi şaşkınlık yarattı. Hülya Avşar'ın bu sözleri ne cevap vereceği merak konusu.

Eklenme Tarihi: 19 Ocak 2017

Demet Akalın, geride bıraktığımız akşam 20 senelik dostları, Sinan Akçıl, Fettah Can, Hasan Yenilmez gibi isimlerle bir araya geldi. Keyifli bir gece geçiren ünlü isimler çıkışta magazin muhabirlerini karşılarında buldu.

Masadaki isimler kendilerini bekleyen araçlarına binip hızla uzaklaşırken, Demet Akalın gazetecilerin sorularına uzun uzun yanıt verdi. Arkadaşlarıyla birlikte yemekte buluştuklarını söyleyen Akalın, yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gecenin sonunda Hülya Avşar’ın yeni bir programa başlayacağını söyleyen Akalın, “Hülya’ya, ‘Bırak sana bir single yapayım, harika bir şey olacak’ dedim ve kabul etti” şeklinde konuştu.

Kendisine olan özgüveninin dozunu biraz daha abartan Akalın, “Bu single ile Hülya’yı yeniden yaratacağım, Hülya’yı patlatacağım” şeklinde bir açıklamada bulundu. Söylediklerinin çok iddialı olduğunu fark eden Akalın sözlerinin devamında: