Hülya Avşar Bir Kez Daha Dalga Konusu Oldu! Filtresi Yeniden Gündemde

FOX TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde rol alan Hülya Avşar, yüzüne uygulanan filtre sebebi ile bir kez daha dalga konusu oldu.

Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2021

FOX'ta yayınlanan 'Masumiyet' dizisinde 'Hale Ilgaz' karakterine hayat veren Hülya Avşar'a filtre uygulanmış ve yüzü bulanıklaştırılmıştı. Bu görüntüsüyle sosyal medyada alay konusu olan sanatçı, Instagram'da yaptığı paylaşımla filtreli halini tiye almıştı.

Yaşananların ardından geçtiğimiz günlerde aracının içinde objektiflere takılan Hülya Avşar, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşmuştu.

"HEPİMİZ ŞAŞIRDIK"
Filtreli sahnelerden haberinin olmadığını vurgulayan Avşar, "İlk bölümlerinde olsaydı 'bu olmaz' diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu" ifadelerini kullanmıştı.

57 yaşındaki oyuncu, "Aramam gereken yerleri aradım, biraz gerildik. Sonra da 'ne olacak?' yani, dalga geçmeye başladık. 'Bak nasıl da çıkmışım' diyeceğim yani! Umurumda değil, neysek o! Şu anda tamamen diziye odaklanmış durumdayım" şeklinde konuşmuştu.