Hiçbir korunma yöntemi işe yaramadı: Korkudan seks yapamıyorum

Her kadının kendini iyi hissettiği ve güvendiği bir korunma yöntemi var ancak bir kadında hiçbir yöntem işe yaramayınca genç yaşında 4 çocukla kaldı.

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2017

Her kadının kendini iyi hissettiği ve güvendiği bir korunma yöntemi var ancak bir kadında hiçbir yöntem işe yaramayınca genç yaşında 4 çocukla kaldı. Çocuk yapmak gibi planı olmayan 31 yaşındaki kadının şimdi 4 çocuğu var. Hem de her türlü korunma yöntemini denemesine rağmen...

Emma Brown isimli kadının 12, 11, 5 ve 1 yaşlarında tam 4 tane çocuğu var. Fakat The Sun'da yayınlanan habere göre Brown'un çocuk sahibi olmak gibi bir planı yoktu. 17 yaşında eşiyle tanışan Brown, %99 etkili doğum kontrol iğnesi yaptırmasına rağmen hemen hamile kaldı.

19 yaşındayken ilk çocuğunu kucağına alan genç kadın, büyük bir şok yaşadı ve bunun bir kez daha tekrarlanmaması için doktorunun da tavsiyesiyle doğum kontrol hapı kullanmaya başladı. Doğum kontrol haplarını hiç sektirmeden kullanmasına rağmen kızı sadece 1 yaşındayken bir kez daha hamile kaldı.

Eşiyle de arası bozulan Brown, 20 yaşında 2 çocukla yalnız kaldı. Birkaç yıl süren mücadeleden sonra hayatına başka birisi girdi. Başka bir çocuğa ne gücü ne arzusu olmadığı için bu kez çifte önlem alarak hem doğum kontrol hapı hem prezervatif kullandı. Bu da yeterli olmayınca sadece 4 ay sonra yine hamile olduğunu öğrendi.