Hazar Ergüçlü'den cesur pozlar

Hakan Muhafız'ın 'Zeynep'i Hazar Ergüçlü Instyle dergisi için verdiği cesur pozlarla çok konuşuldu. Güzel isim meslek hayatına dair de samimi açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi: 04 Nisan 2019

Netflix'in izlenme rekoru kıran Türk yapımı dizisi 'Muhafız'da Çağatay Ulusoy'la başrolü paylaşan Hazar Ergüçlü, Instyle dergisinin çekimi için objektif karşısına geçti. Oyunculuk performansıyla göz dolduran Ergüçlü, dergi için cesur pozlar verdi.

Aynı zamanda SİYAD'da 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü kazandığı 'Kar' filminin yönetmeni Emre Erdoğdu'nun yeni filminin yapımcısı olan Hazar Ergüçlü, yapımcılık planını anlattı. Türkiye'de bağımsız sinemanın destek bulmakta zorlandığına dikkat çeken ünlü isim şunları dile getirdi;

"Türkiye'de bağımsız sinema destek bulmakta hep zorlandı ama şu an hiç bulamıyor o destegi. Ben de Emre birilerine boyun eğsin istemedim ve gücümüz yettiğince destek olmak istedim."

Hazar Ergüçlü, bağımsız filmleri, gişe filmleri, popüler kültür dizileri, uluslararası projeleri ve reklam kampanyalarını bir arada yürüttüğü kariyeri ile ilgili "Popüler kültürün içinde olmayı da seviyorum, bağımsız sinemanın da. İdeolojik yaklaşmıyorum, ikisinin dinamiğinden aldığım haz başka." diye açıkladı.