Haydar Dümen'e sorulmuş en sarsıcı soru ve cevaplar: Havalanmıyor, kestireceğim

Dr. Haydar Dümen, uzun yıllardır POSTA Gazetesi'nde cinsellikle ilgili doğru bilgileri paylaşarak okuyucuları bilgilendiriyor. Dr. Haydar Dümen bugünkü köşesinde cinsellikle ilgili gelmiş geçmiş en sarsıcı 11 soruyu yanıtladı.

Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2020

1-Karım sert olmamı istiyor
Karım sekste çok sert olmamı, onu duvardan duvara vurmamı hatta çelme takmamı ve yerde devam etmek istediğini söylüyor. Nereden geliyor bu duvar sevdası? Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, eğer dediğin doğru ise ne kemik kalır ne de kas. Hepsi kırık. Bunu fantezi olarak bir kez yaptım sayalım. Kadın ne yürüyebilir ne ayakta durabilir. Eli ayağı tutmaz, hastanede soluğu alır. En az 40 gün alçılar içinde kalır. Alınan hazza değdi mi? Geçmiş olsun. Bu olay bende şaşkınlık yarattı. Kızımızın kemikleri daha işlevini tam yapamadan tekrar istek geldi. Duvardan duvara derken kemikler un ufak. Artık eski kıvama gelmeyen kemiklerle idare edecek, bir daha canı çekmeyecek. Duvar olayına kanı kaynamayacak, duvara hakkını vermeyecek.

2-Kuşum nasıl ötecek?
25 yaşındayım, kuşum ötmüyor, kafasını eğmiş yere bakıyor. Ne yapayım da o yeniden ötsün?

CEVAP

Okurum, kuş bakıma, şefkate ve okşanmaya muhtaç. Usandı sert ve soğuk ellerinden. Bilsen neler geçiyor zihninden. Sesin bile katı. Okşamak yerine sanki vuruyor tokadı. Yatak, yorgan ve ortam ruhsuz, “Sahibim de acımasız” diye sana tavır koyuyor; “Pamuk gibi sıcak eller hoşgeldin deseler, bana özgü ikram ve övgülerde bulunsalar, bunlar iştah şurubumdur. Biraz sohbet ve motivasyon bana can buldurur. O zaman fırlar ayağa kalkarım, ‘Emret komutanım’ diye gözünün içine bakarım” diyor. Kuşun için olay neymiş? Yem ve zaman önemliymiş. 25 yılın dolmuş, durumu değerlendirmek de sana kalmış.

3-Benimki hep uçuşa hazır
22 yaşındayım, 1.90 boyundayım, 90 kiloyum. Cinsel organım daima uçuşa hazır. Ne yapmalıyım? Bana yardım edin.

CEVAP

Ne yapalım okurum? Havaalanı varsa uçak uçar. Ekonomik yapısı tamsa jet yakıtıyla uçar. Ayrıca hangarı olacak, yağlama, yıkama, bakımı da şart. Bunlar kısa uçuş için uygulamalar. İstanbul’dan kalksın, İzmir’e insin gibi. Bir de evlilik uçuşları vardır. Her şey dört dörtlüktür. Uçak hep havalardadır. Yolcu yani indir-bindir zahmeti yoktur. Oda hangar, yatak iniş kalkış pisti... Ancak bu uçağa günün birinde çok önemli, VIP sınıfından bir aday binecek. Hayatınıza yön verecek. O değerli paket, anne kargo aracılığıyla hayata teslim edilecek. Uçağın daima uçuşa geçiyorsa ben ne edeyim? Haftada 3-4 kez lastiğini patlat derim.

4-Konuşan şişme bebek var mı?
24 yaşındayım, ben şişme bebek almak istiyorum. Bakire olanları varmış. Acaba konuşanı da var mı?

CEVAP

Değerli okurum, al. Para senin, pul senin, yol senin, şişme kul senin. Kanlısı var, kansızı var. Sen “He” dersen bence sakıncası yok. Kan dediğin ne ki? Birkaç çay kaşığı kadar, yıkanınca çıkıyor. Çinli kardeşlerimiz iyi ki şişme bebeklere gerçek kan koymuyor. Yoksa hastalara kan kalmazdı. Konuşmaya gelince; sen kafayı çalıştır. Kaset çalara bir kadının sesini kaydet. Kasetçaların hoparlörünü şişmeye monte et. Dinlerken pencereyi kapıyı iyice kapat. Biraz tahrik edici yani müstehcen bile sayılır. Söyle bana, suç sende mi yoksa seni şişme bebeğe muhtaç edende mi?