Haydar Dümen’e sordu: Ufak mı?

Haydar Dümen Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2019

BÖYLE SORU YOK!
Bırakmak istiyorum

20 yaşındayım, her gün mastürbasyon yapıyorum. Bağımlı gibiyim ve bırakmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Gibi değil, bağımlısın okurum. Her gün ne demek? Nasıl ve nerede? Akşam 5 çayı gibi dakika mı sayıyorsun? Bir gün unutuver diyeceğim ama “Hiç aklımdan çıkmıyor” dediğini duyar gibiyim. Otobüstesin. Şu ayakta duran kız da güzel ve alımlı. Yerini ona verince karşılığını akşam hayaline mi bırakıyorsun? Anacığın seni hiç yakalamadı, derslerde hiç aklına dolanmadı mı? Kaç dakika sürüyor? Tavşan kapmış tazı gibi mi yoksa duraklaya duraklaya giden otobüs gibi mi? Ben anlayamadım. Bu iş vallahi senin kuyunu kazar. Hadi oğlum, bırak şunu.

GÜNÜN SORULARI
Hareket etmiyor

19 yaşındayım. Hiç ilişki yaşamadım. Bir kız arkadaşım teklif etti, çok heyecanlıyım. 2 gündür organım ölü gibi hareket etmiyor. Ne yapayım?

Organ isyanları oynuyor. Çünkü korkuyor. Ya sahip “Beni karanlık bir yere koyacaksın. Kulak kabarttım, arkadaşınla konuşurken duydum. Çıkmaz sokak gibiymiş. Ya orada kalırsam ya boğulursam? Korkudan yaşama sevincim tükendi. Ya beni ham ederse?” İşte senin ufaklığın haykırışları. Organdan yana üzülme. Birkaç kere daha naz eder. Sonra “Nerede o hedef?” der.

Elim boş kalıyor
23 yaşındayım. Mastürbasyon yapınca sorun yok. Bazen günde 2 kez yapıyorum. Cinsel ilişkiye girdiğimde elim boş dönüyorum. Yarım saatte boşalamıyorum. Kendimden şüphe eder oldum. İleride sorun olur mu?

Değerli okurum, şüphe etme. Çünkü sorun olmuş. Bu mastürbasyonun yarattığı bir sonuç. Ona alışmışsın. Öteki nimete geçemiyorsun. Mastürbasyonu azaltacaksın. O ki elinde fırsat var, mastürbasyonu da kesip atacaksın. Yapabilirsen ne âlâ. Cinsel ilişkiye girerken ön yargılı olma. Yine “Geç boşalacağım” diye kendine telkiden bulunma. Bir parça fantezilerini gıdıkla.

Kızlık zarım yırtıldı mı?
18 yaşında kızım. Mastürbasyon yaparken elim içeri girdi, bir ağrı hissettim, 5-6 damla kan geldi. Kızlık zarının yırtılmasından korkuyorum. Yırtılmış olabilir mi?

CEVAP

Sevgili yavrum, sanki bir zedelenmeden söz ediyorsun. Evlendiğinde kanayabilir.