Haydar Dümen'e ilginç soru: Şapın faydası olur mu?

Haydar Dümen 16 Eylül tarihli Posta gazetesi yazısında okurlarından gelen soruları cevapladı. Takipçilerinden gelen birbirinden ilginç soruları bakın Haydar Dümen nasıl yanıtladı! İşte Haydar Dümen'in hayranlarından gelen sorulara verdiği yanıtlar...

Eklenme Tarihi: 17 Eylül 2019

BÖYLE SORU YOK!
Esnetmeye çalışıyorum

19 yaşındayım, cinsel organım 12 santim. Uzaması için sürekli esnetme hareketleri yapıyorum. Doğru yolda mıyım, sizce faydası olur mu?

CEVAP

Nasıl yani değerli okurum? Cinsel organı esnetme hareketleri hangi spor dalında var? Bunu iyice araştırıp bana bildiriver olur mu? Peki ne oldu, her gün yaptığın esnetme hareketlerinin faydasını gördün mü? Esneteyim derken kırma onu sakın. Umarım usulüne uygun esnetme hareketleri yapıyorsundur. Zira yaptığının zararı dokunabilir. Dokular zedelenir, işlevini yok edersin. Değerli okurum, iyisi mi gel seni beni dinle, bu esnetme işinden hemen vazgeç.

GÜNÜN SORULARI
Bakire miyim?

Erkek arkadaşımla birlikte olduk. Daha önceki muayenede doktor zarın esnek demişti. Sonrakinde bir başka doktor üst katmanda hafif bir yırtılma var, tam değil demişti. Bakire miyim?

Sevgili okurum, kızlık zarı esnek. Öyle sağa baktı, kızlık zarı kendini koyverdi, sola baktı, esnedi. Sıradan fizyolojik olaylardır bunlar. Güzel kızım, bu olayı takıntı haline getirip doktorlara taşınıp ömür boyu mutsuzluğa adım atma. Bazı kızlık zarları doğum yaparken bozulur. Sen istiyorsun ki davul, trompet gibi ses çıkarsın. Erkek arkadaşın da bu sonuca göbek atsın. Şimdilik sorun yok, eğer çıkarsa yaz bana.

Neden boşalamıyorum?
33 yaşındayım, 4 yıllık evliyim. Evlenmeden önce 5-6 dakika içinde boşalıyordum. Evlendikten sonra hiç boşalamıyorum. Neden böyle?

Değerli okurum, bu durum heyecanı bitmiş evliliklerde görülür. İlişki heyecanını kaybetmiş olabilirsin. Genellikle sebebi de her şeyi yatak odasına kilitlemenizdir. Bunun adı monotonluktur. Belki eşin sende cinsel heyecan yaratamıyor olabilir. Karınla açık açık konuş. Usta bir eş olarak onun hakkını yeme. Gerekirse el ele tutuşun, bir uzmandan bilgi alın. Önünüzde dolu dolu 40 yıl var.

Karşı koyamıyorum
21 yaşında kızım ve 2 yıldır erkek arkadaşım var. Onunla öpüşmeye başlayınca onu istiyor, cinsel olarak karşı koyamıyorum. Bu durum beni çok endişelendiriyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, bildiğin yolda devam. Kızsın. Söylediklerinin bir adım öteye geçerse korkuların gerçekleşebilir. Ama bu söylediklerinden korktuğun anlamda bir sorun yaşamayacaksın. Bunu da böyle bil.