Gönül Yazar kimdir? 7 kez evlendi, Erol Simavi'den olan kızı...

82 yaşındaki oyuncu Gönül Yazar, hastaneye kaldırıldı. Oyuncu sağlık durumunun iyi olduğunu şu sözlerle duyurdu: Abartılacak bir durum yok. Uçakta üşüttüm sadece. Şu an Santa Monica'dayım. Peki Gönül Yazar kimdir? İşte ayrıntılar...

Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2019

Taş bebek lakabıyla bilinen ünlü sanatçı Gönül Yazar'dan kötü haber var. Gönül Yazar’ın Amerika’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Ünlü sanatçı 4 gün önce Amerika'ya gitmişti. Son durumuna ilişkin yeni haberler var. Gönül Yazar'ın hastalığı, eski eşleri ve ABD'de yaşayan kızı hakkında merak edilen bilgileri derledik.

82 yaşında olan Gönül Yazar yılbaşından önce Amerika'ya gitmişti. Ünlü sanatçının tek çocuğu olan Yasemin Simavi bu ülkede yaşıyor. Kızını görmeye giden Gönül Yazar'ın orada yüksek ateşle hastanelik olduğu öğrenildi.

''GÜNLERDİR TEDAVİ GÖRÜYOR'': Gönül Yazar'ın hastalığına ilişkin haberi Onur Akay verdi. Akay, “Yeni yıla girmeden 4 gün önce Amerika’ya giden efsane sanatçımız Gönül Yazar, Amerika’da rahatsızlandı ve hastaneye kaldırıldı. Günlerdir ateşler içinde tedavi gören ve yeni yıla Amerika’da hasta yatağında giren Gönül Yazar’a acil şifalar, yeni yılda sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

YÜRÜMEKTE ZORLUK ÇEKİYOR: Gönül Yazar’ın uzun süredir sağlık problemleri yaşadığını da duyuran Onur Akay, Yazar’ın daha önce ise banyoda kayarak düştüğünü açıkladı. Akay, “Gönül Yazar, daha önce banyoda kayarak düştü. Menisküs yırtığı teşhisi konan değerli sanatçımız, uzun süredir iyileşemedi ve şiddetli ağrılardan dolayı yürümekte zorluk çekiyordu.” dedi.