Hangi ünlüler 2016 yılına damga vurdu!

Magazin dünyasının ünlü yüzleri her sene olduğu gibi bu sene de sansasyon yaratacak birbirinden enteresan olaylara imza attılar. İşte 2016'ya damga vuran ünlü yüzler ne magazin olayları...

Eklenme Tarihi: 28 Aralık 2016

ALEYNA TİLKİ Her şey genç kızın Renkli Sayfalar adlı sabah programında, kendini abartılı bir şekilde överek yaptığı açıklamalarla başladı. Ve sonrasında da konu sosyal medyaya düşerek tamamen bir alay konusu haline geldi. Aleyna Tilki 2000 doğumlu.

OKAN BAYÜLGEN - DİRİLİŞ ERTUĞRUL - ALTIN KELEBEK Yılın dizisi ödülünü alan dizi yapımcısı, ödül töreninde kendilerine söz verilmediğini belirterek, ödülü heyete iade ettiğini açıkladı. Ek olarak, dizinin başarılı oyuncularından Cavit Çetin Güner’in ödülün yerde bulunduğu bir fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşması büyük ses getirerek, Okan Bayülgen’in çok sayıda eleştiri okuna maruz kalmasına sebep oldu.

KERİMCAN DURMAZ Kerimcan Durmaz Snapchat üzerinden Ebru Yaşar’ın reklamını yaparak kazandığı 32 bin lirayla sosyal medyanın gündemine çığ gibi düştü.

SEREN SERENGİL Seren Serengil geçirdiği tüp mide ameliyatı sonucu 2 ayda tam tamına 24 kiloya veda ederek şimdiki fiziğine ulaştı