Hande Ataizi'nin düğün detayları belli oldu

Oyuncu Hande Ataizi, Dinç Aydoğdu ile evlilik hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz günlerde mayıs ayında Marsilya'da nikah masasına oturacakları ortaya çıkan ikiliden Ataizi, düğünüyle ilgili detayları ilk kez açıkladı.

Eklenme Tarihi: 06 Şubat 2020

Hande Ataizi (46) aradığı aşkı kendisinden 21 yaş küçük oyuncu Dinç Aydoğdu’da buldu. Bir süredir birlikte olan çift, nikah masasına oturmaya karar verdi. Mayıs ayında yapılacak düğünün detayları belli oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuşan Ataizi, "Biz yurtdışında evlenmeye karar verdik. Bir yemek daveti vereceğiz imzalarımızı atacağız. Çok büyük bir şey olmayacak."

'KERAMET GELİNLİKTE DEĞİL!'
"Dinç ile birlikte karar verdik. Eğer o daha farklı bir şey isteseydi ben de kesinlikle saygı duyardım, biraz daha birbirimize yaklaşırdık. Yine gelinlik giyeceğim, çok büyük bir düğün olmayacak. Keramet gelinlikte değil veya düğünde değil. Ne kadar güzel hayal edip de şaşalı düğünler de olsa o iki kişinin hayat yolunda çok arkadaşça isteyerek devam etmesi önemli…"

Özetle mayıs ayında gerçekleşecek düğünün detayları şöyle:
Çift, Fransa’nın Marsilya şehrinde nikah masasına oturacak. Önce sade bir nikah kıyılacak ardından denize nazır bir mekânda yemekli davet verilecek. Kişi başı 250 euro (1700 TL) gibi bir rakam ödenecek. Düğünün kendisi küçük ancak maliyeti biraz büyük olacak.