Hamdi Alkan'dan uyarı: Saçmalamadığı sürece desteklerim

Hamdi Alkan, kızı Zeynep Alkan ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Kızına sonsuz güveni olduğunu belirten Hamdi Alkan, “Saçmalamadığı sürece desteklerim. Bilmem bugüne kadar saçmaladılar mı?” diyerek espri yaptı. (İnternethaber)

Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2018

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan, kızı Zeynep Alkan ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Zeynep Alkan, İsveçli sevgilisi Anton Turkalj ile ayrıldığı doğrulayarak “Bunlar hiç önemli değil” dedi. Kızına sonsuz güveni olduğunu belirten Hamdi Alkan, “Saçmalamadığı sürece desteklerim. Bilmem bugüne kadar saçmaladılar mı?” diyerek espri yaptı.

''YOK ARTIK, BİTTİ GİTTİ'' DEMİŞTİ: Zeynep Alkan, İsveçli sevgilisi Anton Turkalj’dan ayrıldı. Turkalj’la olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silen Zeynep Alkan, ayrılığı “Yok artık, bitti gitti” sözleriyle duyurdu. Zeynep Alkan, Anton Turkalj ile fotoğraflarını sildi ancak Anton Turkalj, sosyal medya hesabında Zeynep Alkan’la olan fotoğraflarını silmedi.

ERKEKLE ÖPÜŞTÜĞÜ FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKMIŞTI
Zeynep Alkan'ın sevgilisi Anton'un bir erkekle öpüşürken ve kadın iç çamaşırı giymiş haliyle fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Konuyla ilgili Hamdi Alkan "Erkek erkeğe öpüşürken şöyle olmuş, böyle olmuş! Nedir bu! İnternette popüler olan şeyler var. Çocuk kızımla tanışmadan önce esprisine böyle şeyler yapmış. Aslan gibi çocuk. Ne yapalım! İsveç’i mi denetleyeceğim! 10 numara çocuk" diyerek kızına ve Anton'a destek vermişti.