Halle Berry: Bir yılda sadece üç kez ilişkiye girdik

Halle Berry eski sevgilisi ve kızı Nahla'nın babası Kanadalı model Gabriel Aubry'nin aile üyelerinden biriyle ilişki yaşadığını ve bunun da birlikte sürdürdükleri hayatı olumsuz etkilediğini ileri sürdü.

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2019

'Irkçı davranışlar sergiliyor'

Halle Berry'nin bu şoke eden itirafları, çiftin, kızları Nahla Aubry'nin velayeti için mücadele ettikleri 2011 tarihli mahkeme belgelerinin ortaya çıkmasıyla anlaşıldı.

Mahkeme belgelerinde Halle Berry'nin, Gabriel Aubry'nin zaman zaman ırkçı davranışlar sergilediği iddiası da yer alıyor.

Depresyon ve sosyal anksiyete yüzünden tedavi görüyordu

Yine belgelerde yer alan iddialara göre Halle Berry'nin eski sevgilisi Gabriel Aubry, psikolojik sorunlar yaşıyordu. Depresyon ve sosyal anksiyete yüzünden Gabriel Aubry zaman zaman tedavi görmek zorunda kalıyordu.

'Aile üyelerinden biriyle ilişkiye girdiği için yılda 3 kez ilişkiye girdik'

Halle Berry'nin en çarpıcı iddiası ise Gabriel Aubry'nin aile üyelerinden biriyle sürdürdüğü ilişki. Güzel oyuncu, bu ilişki yüzünden kendisi ve Aubry'nin cinsel hayatının sekteye uğradığını ve bir yıl içinde sadece üç kez ilişkiye girdiklerini ileri sürdü.

Belgelerde Halle Berry, ilişkilerinin ilk altı ayının iyi gittiğini ancak sonra her şeyin bozulduğunu da anlattı.

'Aile üyesiyle ilişkiye girmeye yetişme çağında başladı'

Mahkeme belgelerinde ileri sürüldüğüne göre sekiz kardeşi daha olan Gabriel Aubry, aile üyesiyle girdiği bu ilişkiye yetişme çağında başladı. Ve kimliği belirtilmeyen aile üyesi sonlandırana kadar da bu ilişki devam etti.

Halle Berry, Kanadalı model Gabriel Aubry'den ayrıldıktan sonra Fransız oyuncu Olivier Martinez ile birlikte olmaya başladı.