Survivor'da Hakan ve Nagihan arasında gerginlik!

TV 8 ekranlarında izleyici karşına çıkan Survivor 2018'in 66.yeni bölüm fragmanında Hakan Hatipoğlu'nun Nagihan Karadere hakkında söylediği sözler yenir yutulur cinsten değil. Hakan ile Nagihan yeniden karşı karşıya geliyor.

Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2018

TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'nda alametler bir bir gün yüzüne çıkıyor, kıyamet kopmak üzere. Daha önce Nagihan Karadere ile Hakan Hatipoğlu arasında ciddi bir gerilim yaşanmıştı malumunuz. Bu gerilim tekrar gün yüzüne çıkıyor. Hilmi Cem’in ‘Kendi aramızda bir gerilim yaşadık. Bu gerilimin başrolleri arasında Hakan ve Nagihan vardı’ sözleri olayı açıklar nitelikte. 3 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak Survivor 61.yeni bölümde neler olacağını göreceğiz.

Hakan’la yaşadıkları gerilimden sonra konuşan Nagihan, ‘Benim Yağmur’la ufacık konuşmamdan dolayı Yağmur’u savunmaya geçmesi beni ve takımı son derece rahatsız etti’ şeklinde diye huzursuzluğu açıklıyor. Ancak Hakan Hatipoğlu'nun sözleri hiç yenilir yutulur cinsten değil.

Nagihan ile aralarındaki problemden sonra geri adım atmayan Hakan Hatipoğlu ‘Ben Nagihan’la hiç bir zaman tartışmayacağım. Çünkü hayatımda hiç bir zaman çamurun içinde yuvarlanmadım’ sözleriyle sert bir gönderme yapıyor.

DAHA ÖNCE ERZAK KAVGASI ETMİŞLERDİ; Survivor 46.bölümde Nagihan ile Hakan arasında erzak kavgası çıkmıştı. Olay da yine Yağmur vardı.