Hakan Altun'dan Sevindiren Haber: Yoğun Bakımdan Çıktı

Kanal D ekranlarında yayınlanan "Şarkılar Bizi Söyler" programına çıkmadan önce fenalaşan ve hastaneye kaldırılan Hakan Altun'dan sevindirici haber geldi.

Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2021

Sağlık durumu herkes tarafından merak edilen sanatçı Hakan Altun'un son durumu ile ilgili kişisel Instagram hesabından bir paylaşım yapıldı.

PAYLAŞIM GELDİ
Hakan Altun'un hesabından yapılan paylaşımda, "21 Nisan Çarşamba akşamı kendini iyi hissetmediği için hastaneye kaldırılan Hakan Altun'un tetkikleri yapılmıştır. Bu tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde dolaşım bozukluğu saptanmış ancak erken müdahaleyle ciddi bir sorun yaşanmamıştır. Tedbir amaçlı birkaç gün daha hastanede normal odada tedavisi sürecektir. Durumunun seyrine göre önümüzdeki hafta içinde taburcu edilebileceği öngörülmektedir." ifadeleri yer aldı.

Nişantaşı'ndaki hastanede tedavisi süren Hakan Altun'u gün boyu ziyaret edenler arasında yakın dostları Zafer Algöz ile futbolcu Tuncay Şanlı da vardı.

YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI
Zafer Algöz, hastane çıkışında yaptığı açıklamada, Altun'un beynine pıhtı attığını ve ünlü şarkıcının yoğun bakımdan normal odaya alındığını söyledi.