Hailey Bieber: Yüzüme hiç dokunmadım

Ünlü model Hailey Bieber, uzmanların tüm estetik analizlerine rağmen iddiaları reddetti. Bieber, "Makyajsız fotoğraflarımla, 13 yaşımdaki fotoğraflarımı yan yana kullanıp, estetik imalarında bulunmayın. Ben yüzüme hiç dokunmadım" dedi

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2020

Eşi Justin Bieber ile birlikte Kanada'da, koronavirüs nedeniyle karantinada olan ve bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Hailey Bieber, Los Angeles'a döndü.

Amerikalı model, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada daha önce de günedem gelen estetik iddiaları için "Yüzüme hiç dokunmadım" dedi.

Bieber "Makyajsız fotoğraflarımla, 13 yaşımdaki fotoğraflarımı yan yana kullanıp, estetik imalarında bulunmayın. Ben yüzüme hiç dokunmadım" ifadelerini kullandı.

Ünlü model sözlerini şöyle sürdürdü:

"İnatla bunu yapacaksanız bari 13 yaşındaki fotoğrafımla, 23 yaşında aşırı düzenlemiş ve makyajlı fotoğraflarımı bir arada kullanmayın."

Benzer iddialar daha önce de gündeme geldiğinde estetik uzmanları; Dr. Darren Smith, Dr. Anthony Youn ve Dr. Adam Schaffner, 22 yaşındaki Hailey Baldwin Bieber'ı defalarca operasyon geçirdiğini öne sürmüştü.

HAILEY BALDWIN KİMDİR?