Haftalık Keşif: Magazin Dünyasında Neler Oluyor?

Magazin dünyasında yakın zamanda neler yaşandı? İşte Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu'nun katıldığı kutlama ve Mustafa Ceceli'ye yapılan 1 Nisan şakası...

Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2021

Sevgilisi aile kutlamasında
Futbol yorumcusu Sinan Engin ile Ayşe Engin’in kızları Elif Engin, 23 yaşına bastı. Elif Engin’in doğum günü için aile ve yakın dostları arasında bir doğum günü kutlaması düzenlendi. Bu özel günden fotoğrafları ise Ayşe Engin, “İyi ki doğdun bir tanemiz” notuyla paylaştı.

Oğulcan Engin de kız kardeşini doğum gününde yalnız bırakmadı ve “İyi ki doğdun abisinin kuzusu” notuyla fotoğraflarını beğeniye sundu. Kutlamaya Oğulcan Engin’in oyuncu sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’nun da katılması dikkatten kaçmadı.

1 Nisan şakası: Hamileyim

Mustafa Ceceli ve eşi Selim İmer önceki gün Etiler’de görüntülendi. Ceceli, “Bir kutlama yemeği yiyeceğiz” dedi. Muhabirlerin “Evlilik yıl dönümünüzü mü kutlayacaksınız?” sorusuna İmer, “Hayır, hamileyim. Çok yeni daha” cevabını verdi. Bu açıklama üzerine kahkahalar atan çift, “Size 1 Nisan şakası yaptık. Biz şarkıları kutlarız. Yıl dönümümüz temmuzda” dedi. (Deniz BOY)

Kenan ile abi-kardeşiz

Ahmet Mümtaz Taylan, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Son kitabı “Ara Toplam” ile ilgili konuşan Mümtaz Taylan, “Kitabımız büyük ilgi gördü. Sosyal medyadan güzel dönüşler aldım” dedi. Geçtiğimiz günlerde bir araya geldiği Kenan İmirzalıoğlu ile arasındaki bağı abi-kardeş olarak tanımlayan ünlü oyuncu, “Kenan ile zaman zaman buluşuyoruz. Hem iyi arkadaşız hem de abi-kardeşiz” diye konuştu. (Behlül AYDIN)