Haftalık Burç Yorumları: Nisan'a Bomba Gibi Başlayacaksınız!

Medyafaresi.com okurları için yıldız haritasını masaya yatıran DharmaKarma Astroloji, burçların haftalık yorumlarını paylaştı. Hazır olun, nisan ayı bomba gibi gelecek!

Eklenme Tarihi: 05 Nisan 2021

Sevgili Başaklar ve Yükselen Burcu Başak Olanlar,

Eşiniz veya iş ortağınızla yaşanan tartışma sizi zorlayabilir. Mantıklı bir Başak olarak hızla sorunu çözüp ilerlemek istersiniz. Ancak bu hafta aceleci tavırlar yerine ihtiyatlı davranmak size kazanç sağlar. Karşı tarafın dinleyin, hatta öfkesinin geçmesi için zaman verin. O sırada siz de planınızı yapın.

Sevgili Aslanlar ve Yükselen Burcu Aslan Olanlar,

Eşiniz veya iş ortağınızla anlaşmazlıklar sizi sarsabilir, empatiyi kaybetmeden müzakere yapmak her iki tarafı da yumuşatır. Bu zorlu koşullarda rotayı sizin belirlemeniz ve kontrolü elinize almanız her iki taraf için faydalı olacaktır. Sizin de akademik çalışmalar ve yurtdışı bağlantıları konularında öğrenmeniz gerekenler var.

Sevgili Terazi ve Yükselen Burcu Terazi Olanlar,

Kalbi dolu olanlar evliliğe hazır olsun. Kalbi boş olanlar da harika bir iş ortaklığına başlayabilir. Bekar Teraziler de cıvıl cıvıl bir bahar flörtüne merhaba diyebilir! Kısaca çok şanslı bir haftaya başladınız. Şans oyunlarını bile deneyebilirsiniz. Hisse senedi, borsa, altın yatırımı yapmayı düşünüyorsanız olumlu etkiler var.