Haftalık burç yorumları (3-9 Şubat 2020 astroloji)

Astrolog Nigar Bostan'dan haftalık Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları. (Nigar Bostan / [email protected])

Eklenme Tarihi: 02 Şubat 2020

Yükselen Akrep ve Akrep Burcu: Hafta başında Balık burcuna geçecek olan Merkür aşk hayatınızda romantizm rüzgarları estirecek. Eski bir aşk yeniden alevlenebilir. Çocuğunuzun kişisel ihtiyaçlarıyla daha yakından ilgilenebilir, eksiklerini tamamlamak için alışverişe çıkabilirsiniz. Hafta ortasında uzun seyahatlerle ilgili bir karar alabilirisiniz. Yurt dışından gelenlerle yeni iş anlaşmaları ya da süre giden işin daha sağlam bir zeminde ilerlemesi mümkün olacaktır. Tanıtım, lansman gibi etkinliklere açık bir dönemdesiniz. Gündelik hayatınızda kendinizi hızlandırılmış bir zaman makinesinin içinde hissetmek ve hiçbir işe tam yetişememek yüzünden sakın suçlamayın. Hayatı akışa bırakıp her şeyin olması gerektiği gibi ilerlediğini kabul ederek zihninizi ve ruhunuzu rahatlatın. Hafta sonunda Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay ise gerek iş hayatınızda gerekse aile içinde özellikle annenizle olan iletişimde size bir tamamlanma süreci yaşatacak. Sanki uzun zamandan beri üzerinde emek harcadığınız bir iş, konu ya da projenin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Bu yoğun tempo arasında aşkı sakın es geçmeyin.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu: 25 Ocak’ta ikili ilişkilerinizde öne çıkan dinamiklerin, bu hafta hasadını toplarsınız. Ortaklar ve hayatınızı paylaştığınız kişiyle ciddi kararlar almak isteyeceksiniz. Bu hafta gurur ve kibir ağır basabilir. Çevrenize anlayışla yaklaşmalı, kimsenin kalbini kırmadan savunduğunuz fikirleri ortaya atmalısınız. Artık silahınızı hedefe doğrultup, tetiği çekme zamanındasınız. Atacağınız adımlardan dolayı korkmamalı tam tersi yüksek özgüveninizle çevrenizdekileri de yüreklendirmelisiniz. Haftanın ikinci yarısında Koç burcuna geçecek olan Venüs sayesinde aniden kıvılcımlanan bir konu belki de bir uçak yolculuğunda kucağınıza pat diye düşer. Yeniliklerden keyif almalı, rutin olan dinamikleri arkanızda cesurca bırakmalısınız. Hafta ortasında hiç beklemediğiniz bir yerden ani bir para elde edebilir ya da bir iş teklifi alabilirsiniz.

Yükselen Terazi ve Terazi Burcu: Hafta başında Balık burcuna geçecek olan Merkür sizin rutin hayatınızdaki ilişkilerde daha sağduyulu bir yaklaşım izlemenize neden olur. Mesa arkadaşlarınızın çeşitli nedenlerden dolayı işlerini üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlık kontrollerini bu dönemde yaptırmak doğru olur. Diğer yandan ofis hayatınızda işler yoğunlaşıp her şey iki dudağınızdan çıkacak sözle şekillenmek durumunda kalabilir. Bu yoğunluk neredeyse randevularınızı unutmanıza neden olacaktır. Ev ile sosyal hayatınız arasında bir denge kurmak isteyeceksiniz. Cuma günü Venüs’ün ilişkiler eviniz olan Koç burcuna geçişiyle, yeni insanlarla tanışabilir, ani gelen yeni iş tekliflerine sıcak bakabilirsiniz. Hafta ortasında beklemediğiniz bir yerden ödeme alarak, maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. Aslan burcundaki dolunay hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenize ışık tutar.

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Hafta başında Balık burcuna geçen Merkür sayesinde, bol bol rüya görebilir, bilinçaltınızdakileri su üstüne çıkartabilirsiniz. Salgın hastalıklardan korunmak için daha dikkatli olmanız da yarar var. Cuma’ya kadar gizli aşkların, romantik sevgililerin peşinden koşsanız da, hayatınızdaki senaryo bir anda hiç ummadığınız şekilde, Cuma günü Venüs’ün burcunuza geçmesiyle değişiyor. Ani biten ve başlayan ilişkilere hazır olun. Daha siz ne olduğunu alamadan kendinizi piyangodan çıkan bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Dolunay haritasının da yükseleni yine sizin üzerinizden geçiyor. Demek ki canlanan sosyal hayatınız sayesinde, hareketli, neşeli, etrafınızda pozitif enerjiyle beslenen cazibenizle güçlü bir etki bırakmayı başarıyorsunuz. Çocuklarla vakit geçirmek, ya da çocuk sahibi olmak fikri zihninizi meşgul edebilir.