Haftalık Burç Yorumları: 12-18 Nisan Haftası Burcunuzu Neler Bekliyor?

Astrolog Murat İpek'ten 12 Nisan 2021-18 Nisan 2021 haftası Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2021

Astrolog Murat İpek 12 Nisan - 18 Nisan 2021 için,

''Bu hafta fena değil. Kripto para neden olmasın?

Bu akıllıca ve doğru yatırımların kapısını açmaya gayret ettiğiniz sürece kazanabileceğinizi gökyüzü söylemekte. Tutkulu, gözü kara hareketlerden uzak durun.

Ay’ın konumu:

12 NİSAN - 18 NİSAN haftasında Ay, Koç burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yengeç burcunda olacak. Ay’ın burcunuzdaki etkilerini Günlük Burç Yorumlarından takip edebilirsiniz.

Haftanın Gökyüzü olayları:

Haftaya Plüton’un Güneş’i ve Venüs’ü taciz etmesi dışında gayet güzel başlıyoruz diyebiliriz. Bu taciz malum maddi anlamda ve kişisel noktalarda bizi biraz gergin ve sevimsiz bir hale dönüştürebilir. O nedenle olabildiğince sakin ve provokasyonlara gelmeden haftayı geçirmemizde fayda var.

Bunun dışında hafta başı ve genelinde döviz, borsa ve kripto parada sıkı dalgalanmalar olabilir. Bu konuda yatırımınızı yaptıysanız çok da fazla elleşmeyin derim. Keza doğru kararlar verdiğiniz sürece bu hafta para tanrıçası Venüs güzel gülümsüyor. Neden olmasın dedirtecek bir durumda.

Hafta sonuna doğru ise Merkür’ün de Güneş ve Venüs çay partisine katılmasıyla gökyüzü mutlu olup olmama tercihlerini ellerimize bırakıyor diyebiliriz.

Gökyüzünün bu hafta hareketliliğinin burcunuz üzerindeki etkisini Haftalık Burç Yorumları ‘ndan takip edebilirsiniz.'' diye yazdı.

Koç

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.

Evet sevgili koçlar bu hafta gerilimin dozu yavaş yavaş artmaya başlıyor. Sizin sosyal alanınızda ilerleyen Satürn sizi kelimenin tam anlamıyla maddi, manevi konularda hafiften yormaya başlayabilir. O nedenle bu hafta elinizi kredi kartlarından çekin. Ve ne olursa olsun iş ve işle ilgili konularda, sosyal meselelerde temkinli konuşun.

Boğa

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.

Bu hafta sizlerde sosyal yardımlaşma, kalabalık gruplar içinde yeni insanlarla tanışmak üzerine hareketlilik olabilir ve bu sizi çok daha hissettirecekmiş gibi görünmekte. Bu hafta daha çok kendinizle ilgilenmenizde fayda var diyebiliriz. O nedenle sağlık başta olmak üzere kendinizi bir bakıma almanız pek güzel olur.

İkizler

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.

Bu hafta sizin için sevgili İkizler, kariyer, tanıtım ve kartvizitiniz önem kazanacak o nedenle yeni bir şeylere kalkışmanız evet çok doğru ve hoş olur. Ama bu noktada ne yazık ki Mars ile Neptün arasındaki zorlayan etkileşim sizi tam da bu alanda ne yapacağınızı bilemez bir halde tutabilir. O nedenle eğer elinizde sağlam bir bilgi yoksa yeni bir şeylere atılmadan önce bir kere daha düşünün.