Hafsanur Sancaktutan ile Deniz Can Aktaş'tan Tatil Pozları

Son Yaz dizisinin Yağmur'u Hafsanur Sancaktutan ve Menajerimi Ara dizisinin Barış'ı Deniz Can Aktaş, set arası tatil kaçamağı yaptı.

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2021

Menajerimi Ara dizisinde sergilediği performans ile ilgi çekmeyi başaran Deniz Can Aktaş, her ne kadar partneri Ahsen Eroğlu'yla yakıştırılsa da 'Aşk Ağlatır' adlı dizinin setinde tanıştığı Hafsanur Sancaktutan ile uzun süredir aşk yaşadığı iddia ediliyor. Aralarındaki ilişkiyi gözlerden uzakta yaşamak isteseler de aynı mekanda paylaştıkları fotoğraflar ile yakayı ele verdiler. Çift yayınladıkları karelerde yan yana olmasalar da aynı gün ve aynı yerde olması bir arada olduklarını ortaya çıkardı.

Hafsanur Sancaktutan Deniz Can Aktaş aşkı hız kesmeden devam ediyor!

Bir zamanlar 'Aşk Ağlatır' adlı dizide başrolü paylaşan Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş aralarındaki ilişki kısa sürede aşka dönüştüğü iddia edilmişti.

İki başrol bir arada

Şimdilerde iki farklı dizide başrollerde yer alan başarılı oyuncular Sancaktutan ve Aktaş ikilisi her ne kadar dizideki partnerleri ile yakıştırılsa da aralarındaki birliktelik devam ediyor.

Aynı mekanda ayrı pozlar

Sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken çift, rol aldıkları dizi haricinde hiç yan yana fotoğraf paylaşmasa da, aynı mekanda yayınladıkları kareler ile aralarındaki aşkın devam ettiğini kanıtlıyor.