Hadise ile Kaan Yıldırım'ın Ayrılığında Ebru Gündeş'in Parmağı mı Var?

Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan birbirlerini silerek iddiaların fitilini ateşlediler. Magazin gündeminden düşmeyen ayrılık iddiaları sonrası yeni bir dedikodu ortaya atıldı: Ebru Güneş ile görüşen Kaan Yıldırım, öğrendiklerinden sonra Hadise'den ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2021

46 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş, 'evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı' gerekçesiyle 11 yıldır evli olduğu, kızı Alara'nın babası Reza Zarrab'a geçtiğimiz ay Bodrum Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açmıştı. Eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etmiş, o kadınlardan birinin de şarkıcı Hadise olduğu öne sürülmüştü.

34 yaşındaki yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile evlilik hazırlığında olan 35 yaşındaki şarkıcı Hadise'nin adı, Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab ile 'yasak aşk' iddialarına karışınca ünlü çiftin bu sebepten dolayı bir türlü aralarını düzeltemedileri iddia edilmişti.

Beykoz 2. Aile Mahkemesi'nde 22 Nisan'da görülen dava sonunda Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'ın boşanmasına hükmedildi. Tek celsede sonuçlanan davada çiftin kızları Alara'nın velayeti Ebru Gündeş'e verildi.

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab ayrılığının ardından Hadise ile sevgilisi Kaan Yıldırım'ın da sık sık ayrıldıkları ve ilişkilerini toparlayamadıkları iddiaları ortaya atıldı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Son olarak, birbirini Instagram'dan takipten çıkaran ve birlikte yer alan tüm karelerini silen çiftin ayrıldığı ortaya çıktı. Evlilik yolunda giden aşk bitti ama dedikodular bitmedi.

KAAN YILDIRIM, EBRU GÜNDEŞ'İ ARADI

Aşkının adının Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı şeklinde anılmasından sonra Kaan Yıldırım olup biteni öğrenmek için Ebru Gündeş'i aradı. Yıldırım, Gündeş ile yaptığı telefon görüşmesinden sonra hemen ilişkisine son noktayı koydu.

REKLAM AŞKI DEMİŞLERDİ...

Sürekli ayrılık iddialarının ortaya atılmasında taraflar ikiye bölündü. Hadise'nin yeni şarkısı 'Hay Hay'ın reklamını yapmak için bu yola başvurduğunu söyleyenler de oldu, Hadise'yi gündeme geldiği Reza Zarrab olayından sonra evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Yıldırım'ın ailesinin istemediğini söyleyenler de.

Hadise'ye yasak aşk iddialarının ortaya atıldığı ilk günlerde destek çıkan Kaan Yıldırım'ın, Ebru Gündeş'le görüştükten sonra ilişkisini bitirmesi "Hadise reklam peşinde" iddialarını çürüttü.