Hadi Ben Kaçtım kitabının lansmanına ünlü oyuncular akın etti

Gazeteci ve TV eleştirmeni Oya Doğan, ‘Hadi Ben Kaçtım’ kitabının tanıtım lansmanı dün akşam W İstanbul Otel, Super Jazz Secret Garden’da gerçekleşti.

Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2017

Gazeteci ve TV eleştirmeni Oya Doğan, ‘Hadi Ben Kaçtım’ kitabının tanıtım lansmanı dün akşam W İstanbul Otel, Super Jazz Secret Garden’da gerçekleşti. (Cansu Tosun)

‘Boşanda Gel’ kitabının ardından 2. kitabı ‘Hadi Ben Kaçtım’ ile okuyucularla buluşan Oya Doğan’ı tanıtım lansmanında dostları yanlız bırakmadı. (Özge Gürel - Serkan Çayoğlu)

Hazal Kaya, Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Hande Doğandemir, Onur Büyüktopçu, Berk Cankat, Gökhan Keser, Cansu Tosun, Ayça Erturan, Erkan Avcı, Mine Tugay ve Hande Subaşı gibi bir çok ünlü ismin katıldığı partide davetliler DJENK’in muhteşem perküsyon performansıyla geç saatlere kadar eğlendiler. (Ayça Erturan)

İlk kitabı “Boşan da Gel” ile okuyucularını kusursuzluğu keşfetmeye davet eden Oya Doğan, ikinci kitabı ‘Hadi Ben Kaçtım’ ile kendinizi arama cesareti verecek bir kaçış hikâyesine imza atıyor. (Mine Tugay)