Güzellik Sektöründe Kazandıkları Servetlerle Dudak Uçuklatan 10 Kadın…

Güzellik ve cilt bakımı dünyanın en büyük sektörleri arasına girmiş ve pandemi nedeniyle son yıllarda satışlar bir hayli artmışken bu ünlü kadınlar da kendi markalarını açarak görenlerin ağzını açık bırakan servetler kazandılar. Listeye bir göz atın! 👇

Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2022

10. Megan McKenna / 500 bin euro
Net servet: 4 milyon euro
Televizyon şovlarında ünlenen Birleşik Krallık doğumlu Megan 2017 yılında kurduğu saç bakımı markasıyla büyük başarıya ulaştı. 29 yaşındaki kadın kendi markasının saç setini toplam 150 bin adetin üzerinde sattı!

9. Gemma Collins / 1 milyon euro
Net servet: 7 milyon euro
İngiltere'nin en popüler televizyon yıldızlarından ve 'GC' ismiyle marka haline gelmiş olan Gemma bu sene cilt bakımı ve güzellik firmasını açtı. 40 yaşındaki kadın ürün satışlarından ve iş birliklerinden toplam 1 milyon euro'nun üzerinde servet kazandı.

Maya Jama / 1.3 milyon euro
Net servet: 2.3 milyon euro
Televizyon sunucusu ve DJ olan Maya'nın piyasaya sürdüğü güzellik maskeleri 24 saat içerisinde tükenerek kendisine bir gecede servet kazandırdı.

Molly-Mae Hauge / 1.6 milyon euro
Net servet: 4.5 milyon euro
Ünlü televizyon programı 'Love Island' ile yıldız haline gelen 22 yaşındaki Molly-Mae birçok moda markasıyla yaptığı anlaşmaların ardından kendi bronzlaşma ürünlerini piyasaya sürerek görenleri kıskandıran bir servet kazandı.