Güneş tutulmasından en çok hangi burçlar etkilenecek?

İşte tüm merak edilen soruların yanıtları...

Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017

Tutulma sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler.

Sağlık sorunları yaratabilir : Aslan burcu bedenimizde dolaşım sistemi, kalp, kan basıncı, sırt, omurga ile ilgilidir. Önümüzdeki dönemde kronik kalp ve dolaşım rahatsızlıkları, tansiyon sorunları olanların daha özenli ve dikkatli olması gerekiyor. Ateş elementindeki bu tutulma yaşamımızda yön değişikliklerine imkan verebilecek kadersel olayları tetikleyebilir. Bizi kısıtlayan koşullardan özgürleşip, sorunları çözebilecek sürpriz ve hızlı durumlarla karşılaşabiliriz.

Güneş tutulması dünyayı nasıl etkileyecek : Dünya üzerinde söz sahibi liderler, ünlü kişiler, krallar, kraliçelerle ilgili dikkat çekici gelişmeler bekleyebiliriz. Önemli kayıplar olabilir; yeni başlangıçlar da meydana gelebilir. Tutulma Amerika kıtasından tam olarak izlenebilecek. ABD ve Trump için oldukça güçlü etkiler taşıyor. Aynı zamanda Kuzey Kore'nin horoscopunda 28° Aslan Satürn kavuşumu da dikkat çekici. 15° Aslan'daki Plüton ise son Ay tutulmasında tetiklendi. Duphe kavuşumlu bu Plüton çok riskli. Kibirli ve saldırgan… Uranüs etkisi ani ve şaşırtıcı davranışları tetikleyebilir.

İsrail'e dikkat! : Güneş tutulmasının etkisi ilk 3 ay çok güçlü olmakla birlikte 2 yıl devam edecektir... Mars Aslan seyrinde İsrail daha saldırgan olmaya başladı. Tutulma İsrail'in Mars'ı üzerinde olacak. Bu durumda önümüzdeki günlerde İsrail de bölgede daha aktif ve saldırgan eylemlerde bulunabilir. Dünyayı sıcak ve tehlikeli günler bekliyor...