Gülse Birsel'in yeni filmi Aile Arasında'dan detaylar

Gülse Birsel bir sinema filmi ve onun ardından da bir dizi projesiyle geliyor.

Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2017

Onedio / Gülse Birsel bir sinema filmi ve onun ardından da bir dizi projesiyle geliyor. Bu kış bir hayli eğlenceli geçecek gibi. "Aile Arasında" adlı filmiyle geliyor iki buçuk ay sonra. Hem de şahane bir kadroyla. Daha önce bahsetmiştik bu projeden, şimdi detaylarına bakalım...

Bildiğiniz gibi Avrupa Yakası ve Yalan Dünya ile ne kadar iyi bir senarist olduğunu kanıtlamıştı Gülse Birsel. Bu kez televizyon dünyasından çıkıp, sinemaya atılıyor. Hem de öyle böyle atılmıyor. İlk kez bir sinema filminin senaryosunu yazdığı için çok heyecanlı olduğunu dile getirmişti kendisi.

Filmin türü tabii ki yine komedi, tatlı bir aile komedisi olacak. Gülse Birsel, Instagram'da şu fotoğraf ve metinle senaryonun tamamlandığını göstermişti: Bu sıradan kare aslında bir komedi filminin ilk fotoğrafıdır! Bitmiş, düzeltmeleri tamamlanmış bir senaryo, hepsi gerçekleşmiş bir cast listesi, pazartesi ilki yapılacak okuma provasına hazırlık için kahve... Ve laptop ekranında gidilememiş tatil!

İlk sinema senaryosundan çıkan film sağlam olsun istediği için ince eleyip sık dokuyor bu işini. Oyuncu kadrosu çok özenli en başta. Kimler var peki? Kendisi de oyuncu olarak yer alacak ilk başta.