Gözlerinize inanamayacaksınız! Saçları berbat haldeydi, kuaförü kurtardı

Kayley Olsson ismindeki kuaför hayatının en zor durumlarından biriyle karşılaştı. Salonuna depresyona girmiş ve ergenlik çağındaki bir kız girdi.

Eklenme Tarihi: 01 Eylül 2017

Kayley Olsson ismindeki kuaför hayatının en zor durumlarından biriyle karşılaştı. Salonuna depresyona girmiş ve ergenlik çağındaki bir kız girdi. Saçları birbirine karışmıştı ve inanılmaz kötü görünüyordu. Lise yıllığı için kısa sürede içinde fotoğraf çektirecekti. Kayley’den saçını sıfıra vurmasını ve saçlarıyla artık uğraşamadığını söyledi.

Ancak Kayley müşterisinin arzusunu tam anlamıyla yerine getirmedi. Bunun yerine ona yardım etmeye karar verdi. Kayley Olsson, Facebook’ta “Söylediğini duyunca çok üzüldüm. Özgüvenini geri kazanması için harika bir iş çıkarmaya karar verdim” dedi.

Kayley, genç kızın saçlarını kökünden kazımak yerine 13 saat boyunca yeni saç stili ve makyajıyla uğraştı. Sonucu görünce değdiğini anlıyorsunuz.

Kayley Olsson, Facebook’ta “Dün sekiz saat bugünse beş saat boyunca onu güzelleştirmek için elimden geleni yaptım. İşim bittiğinde onun suratındaki o gülümsemeyi görmek her şeye değerdi. Bana çıkmadan önce ‘Bugün lise yıllığı için fotoğraf çektirirken sayenizde gülümseyeceğim. Kendimi güzel hissetmemi sağladığınız için teşekkür ederim’ dedi” açıklamalı bir gönderi paylaştı.