Görüştüğü kadınları dolandıran kişinin Haluk Levent'e benzerliği olay oldu

Paul Gonzales isminde bir adam kadınları randevuya çıkarttıktan sonra yemeklerinin bitmesine yakın telefonla konuşma bahanesi ile kaçtığı ve hesabı buluştuğu kadınlara ödettiği için yargılanıyor. Gonzales'in Türkiye'deki ünü ise Haluk Levent'e olan benzerliğinden geliyor.

Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2018

Paul Gonzales ile tanışın:

ABD'nin Güney Kaliforniya eyaletinde yaşayan Paul Gonzales 45 yaşında ve Mayıs 2016'dan Nisan 2018'e kadar toplamda 13 kadını dolandırdı. Daha önce işlediği suçlar da eklenince, şu an 11 tane suç dosyası bulunuyor ve bunlardan dolayı yargılanıyor. Bu suçların arasında, dolandırıcılık ve hırsızlık da var.

Savcılar, Gonzales'in kadınları bulmak için randevu uygulamalarını kullandığını dile getirdi.

Tanıştığı kadınları Los Angeles'ın farklı bölgelerindeki pahalı restoranlara götüren Gonzales özellikle pahalı yemekleri tercih ediyordu.

Kurbanlarından bir tanesi olan Diane Guilmette, 2016 yılında Gonzales ile tanıştığını ve gecenin sonunda 163 dolarlık bir hesap ödemek zorunda kaldığını dile getirdi.

Carol adında bir kurbanına ise kendisini Mike olarak tanıttığı öğrenildi.

Carol, daha sonra birlikte bir Meksika restoranına gittiklerini ve yemek için kırmızı et sipariş ettiklerini söyledi. Gonzales yemeğini bitirdikten sonra özür dileyerek masadan kalktı ve bir daha dönmedi.

Restoranın müdürü Gonzales'i tanıdı ve kadına üzüldüğü için yemeklerin ücretini almadı.