Gönül Dağı'nın Selami'si Oyuncu Eser Eyüboğlu Koronavirüs'e Yakalandı!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Selami karakterine hayat veren Eser Eyüboğlu, Koronavirüs'e yakalandı.

Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2021

Koronavirüs dizi setlerini de vurdu. Maraşlı dizisinden sonra TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı'ndan da üzücü bir haber geldi. Dizide Selami karakterine hayat veren sevilen oyuncu Eser Eyüboğlu koronavirüs testi sonucunun pozitif çıktığı öğrenildi.

Son günlerde artan korona virüs vaka haberleri dizi setlerini de vurdu. Bu kez kötü haber Gönül Dağı dizisinden geldi. Seyirciyi her Cumartesi akşamı TRT ekranlarına bağlayan sevilen dizinin yıldızının Covid-19 testi pozitif çıktı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Gönül Dağı dizisinde Selami karakterine can veren ünlü oyuncu Eser Eyüboğlu korona virüse yakalandı. Geçen aylarda ikiz bebekleri Ege ve Can'ı kucağına alan Eyüboğlu, kendisini Eskişehir'de kaldığı otelde karantinaya aldı. Eyüboğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Eser Eyüboğlu Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, müzisyen, müzik yapımcısı. 1984, Bursa doğumlu. Bilkent Üniversitesi mezunu. Sektöre ilk girişi bir program ile olmuştur. Benzemez Kimse Sana” programına yarışmacı olarak katılmış ve başarılı performansı ile kendini göstermiştir. Doksanlar dizisindeki Necmettin karakteri de kariyerinin önemli işlerindendir. Oflu Hoca’nın Şifresi filmlerinin de Kadir’idir.