Girls Aloud'ın üyelerinden Sarah Harding, kansere yakalandı!

2000'li yılların ünlü müzik grubu Girls Aloud'ın üyelerinden Sarah Harding, sosyal medya hesabından kansere yakalandığını duyurdu. Harding, 2020 yılının başlarından beri meme kanseriyle mücadele ettiğini fakat hastalığın vücudunun diğer bölümlerine de sıçradığını belirtti.

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2020

Bir dönem müzik dünyasında fırtınalar estiren Girls Aloud grubunun üyelerinden Sarah Harding, kansere yakalandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü şarkıcı, bir süredir meme kanseriyle mücadele ettiğini ve hastalığın vücudunun diğer yerlerine de yayıldığını söyledi. Harding, hastalıkla elinden geldiği kadar güölü bir şekilde savaştığını ifade etti.

MAYIS AYINDAN BERİ SOSYAL MEDYADA YOKTU

arah Harding, mayıs ayından bu yana sosyal medya hesabından paylaşım yapmaması dikkat çekiyordu. Harding, Instagram hesbaından yaptığı paylaşımda şu cümlelere yer verdi:

* Herkese merhaba, umarım bu belirsiz zamanlarda herkes güvendedir. Bu yılın başlarında meme kanserine yakalandım.

Birkaç hafta önce de yıkıcı haberi aldım: kanser, ileri seviyede ve vücudumun diğer bölgelerine de sıçradı. Şu anda haftalık kemoterapi seanslarına giriyorum. Hastalıkla olabildiğince güçlü bir şekilde savaşıyorum.