Gigi Hadid'in hayat planı: Çocuk doğurup yemek pişiririm

ABD'li yıldız Gigi Hadid Zayn Malik ile yeniden barıştı. Zayn Malik ile ayrı kalamayan güzel model yaptığı bir itirafla gündeme geldi.

Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2020

Moda dünyasının en güzel modellerinden biri olan Gigi Hadid geleceği hakkında konuşarak hayranlarını hayret içerisinde bıraktı. Herkes onun uzun süre kariyerini planladığını düşünürken o hayatının farklı bir yöne doğru gidebileceğini itiraf etti.

Yaklaşık iki yıl ayrı kaldıığı sevgilisi Zayn Malik ile yeniden barışan Gigi Hadid, gelecekle ilgili planlarını anlattı. 24 yaşındaki model yaptığı açıklamalarda gelecekteki hayatını moda dünyasının dışında kuracağının sinyallerini verdi.

i-D Magazine'e röportaj veren Gigi Hadid "Sanırım yaşlanırken... Bir gün bir aile kuracağım ve bilmiyorum her zaman modellik yapacak mıyım" diye konuştu. Aslında moda dünyasının yaratıcılık kısmını çok sevdiğini belirten Gigi Hadid, çevresindeki insanların da kendisini mutlu ettiğini belirtti

Fakat daha sonra söyledikleri onun bütün hayatını moda üzerine kurmak konusunda kararsız olduğunu da gözler önüne serdi: "Belki de bütün gün yemek pişirmekle meşgul olurum!" Gigi Hadid'in bütün bu sözleri de yeniden bir araya gelen eski One Direction grubunun üyelerinden Zayn Malik ile aile kurmaya ve bebek sahibi olmaya karar verdikleri şeklinde yorumlandı.