Genç doktor güzellik yarışmasına katıldıktan sonra olanlar oldu

26 yaşındaki Brezilyalı Rayane Laura Souza, hem doktorluk hem de modellik üzerine kariyer yapmaya çalışıyordu. Ancak güzellik yarışmasına katıldıktan sonra olanlar oldu.

Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2020

Rayane Laura Souza, hayatını hem modellik hem de doktorluk yaparak kazanıyordu. Bolivya'da yaşayan 26 yaşındaki genç kadın, geçen yıl bir güzellik yarışmasına katıldığında ise hayatı tepetaklak oldu.

Brezilya'da yaşayan doktor Rayane Laura Souza, geçen yıl güzellik yarışmasına katılma kararı aldığında, bunun doktorlukla bir arada yürüttüğü modellik kariyeri için iyi bir adım olacağını düşünmüştü.

26 yaşındaki genç kadın, yarışmanın favorilerinden biri olarak gösteriliyordu. Ancak yarışmayı kazanamadı. Rayane, güzellik yarışmasına katılabilecek zamanı kendine tanıyabilmek ve yarışma kampına katılabilmek için doktorluğu geçici olarak bırakmak zorunda kaldı.

Ailesi Rayane'in bu kararını desteklemedi ancak o yine de hastanedeki işini bıraktı ve yarışmaya katılmayı seçti. Yarışmada işler istediği gibi gitmeyen Rayane Laura Souza, doktorluk kariyerine geri dönmek istediğinde ise tüm kapılar yüzüne kapandı. İnsanların güzel kadınlara her zaman önyargıyla baktığını söyleyen Rayene, bir türlü iş bulamamaktan şikayetçi.