Gamze Özçelik kendini yardıma muhtaç insanlara adadı

Gamze Özçelik çok değil daha birkaç yıl önce ekranda izlenme rekorların yıldızıydı. İyi kazanıyor, adım attığı her yerde büyük ilgi görüyordu. Pırıltılı dünyanın en pırıltılı kişilerinden biriydi.

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017

Gamze Özçelik'i ekranın en güzel oyuncularından biri olarak tanımıştık. Çok izlenen bir dizide rol aldı. Orada tanıştığı rol arkadaşı Uğur Pektaş ile evlendi, bir çocuk sahibi oldu. Ama sonra eşinden de işinden de ayrıldı. Uzun süre sonra onu pırıltılı dünyanın uzağında bambaşka bir hayat sürdürürken gördü hayranları.

Manevi yanı ağırlıklı bir hayat süren Gamze Özçelik, sadece Türkiye'de değil dünyanın dört bir yanındaki yardıma muhtaç insanlara yardıma adadı kendini.

UMUDA KOŞANLAR DERNEĞİ Hatta bu uğurda bir dernek bile kurdu. Umuda Koşanlar adını verdiği bu dernek aracılığıyla Türkiye'nin yanı sıra Bangladeş'deki yardıma muhtaç insanlara da yardım elini uzattı.

Gamze Özçelik, ekibiyle birlikte sonra da Sudan'a uzandı. Hayat görüşü de geçmişten çok farklı bir yöne giden Gamze Özçelik, bu yardım faaliyetlerini Instagram sayfasında takipçilerine duyuruyor.