FOX TV Kadın dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Fox TV dizisi Kadın'ın oyuncuları kimdir?

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017

Hürriyet - Kadın dizisi oyuncuları kimdir sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Dram yüklü konusuyla izleyicileri gözyaşlarına boğan Kadın dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve deneyimli isimler alıyor. Hayatı annesine duyduğu kırgınlıkla geçen ve hayatının aşkını bulduğu sırada ölüm acısıyla sarsılan Bahar’ın öyküsünü anlatan Kadın dizisinin ana karakterine Özge Özpirinçci can veriyor. Peki, Kadın dizisi oyuncuları kimdir?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan isimleri bir araya getiren Kadın dizisini yeni takip edecek olanlar oyuncu kadrosunu ve karakterleri inceliyor. Hayatı annesine duyduğu kırgınlıkla geçen ve hayatının aşkını bulduğu sırada ölüm acısıyla sarsılan Bahar’ın öyküsünü anlatan Kadın dizisinin ana karakterine Özge Özpirinçci can veriyor. En son romantik komedi dizisi Aşk Yeniden’de baskın bir karakter olan Zeynep’i canlandıran Özge Özpirinçci, bu kez bambaşka bir karaktere bürünüyor. 2015 yapımı Muhteşem Yüzyıl Kösem’de tarihi bir karakteri canlandıran Caner Cindoruk ise hayatını kaybetmesine rağmen eşinin ve çocuklarının hayallerinde yaşayan Sarp olarak izleyici karşısına çıkıyor. İşte Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Kadın dizisinde eşlik eden oyuncular ve karakterleri!

Özge Özpirinçci - Bahar Çeşmeli Küçük yaşta annesi tarafından terkedilmiş ve babası tarafından büyütülmüştür. Sarp’la tanıştığında mutluluğu bulur ve onunla bir aile kurar ancak Sarp’ın hayatını kaybetmesinden sonra iki çocuğunu tek başına büyütmek zorunda kalır. Yaşadığı bu felakete rağmen Bahar mücadeleci ruhunu kaybetmez ve bütün hayatını çocuklarına adar. Sarp’a olan aşkı ise yüreğinde kanayan bir yaradır ve başka birini sevmeyi aklından bile geçirmez. Yirmi yılın sonunda karşılaştığı annesine karşı ise kalbi kırıktır.

Caner Cindoruk - Sarp Çeşmeli Dört yıl önce bir vapur kazasında hayatını kaybetmiştir. Ama karısı Bahar’ın büyük aşkı ve anıları onu hikayenin en önemli karakterlerinden biri olarak hayatta tutar. Yakışıklı ve maceraperest bir genç olan Sarp’ın en büyük tutkusu dağcılıktır. Fotoğraf çekmek, dünyanın her yerinden müzik albümleri toplamak meraklı olduğu konulardır. Neşeli, şakacı, hayatı ciddiye almazmış gibi görünürken alttan alta her şeyi ciddiyetle sorgulayan biridir.