First Lady Melania Trump dedikodulara meydan okudu

Amerika Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump son dönemde hakkında çıkan dedikodulara meydan okumak için bakın ne yaptı?

Eklenme Tarihi: 20 Şubat 2017

ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump'ın aralarının göründüğü gibi iyi olmadığı yönündeki dedikodular aldı başını gitti. Oğlu Baron'un eğitimini bahane ederek Beyaz Saray'a taşınmayan ve seçimler sonrası Donald Trump'ın yanında görünmüyen Melania Trump baktı işler çığrından çıkıyor kontrolü yeniden ele almaya başladı. Donald Trump ile birlikte Florida mitingine katılan First Lady Melania Trump, kıyafeti ve duruşuyla ABD basınının ilgi odağı oldu.

Mitingde kıyafetiyle de ilgi odağı olmayı başaran Melania Trump bununla da kalmayın kürsüye çıkıp bir de konuşma yaptı.

Trump konuşmasına, “Burada sizlerin önünde Birleşik Devletler’in First Lady’si olarak bulunmak büyük bir onur ve keyif” sözleriyle başladı. First Lady, “Tüm dünyadaki kadınlar ve çocuklar üzerinde etkisi olacak değerli girişimler yaratma ve desteklemeye tüm kalbimle sözü veriyorum” dedi. Melania Trump ayrıca, “Eşim güvenli ve refah dolu bir ülke yaratıyor” ifadesini kullandı.

First Lady, mitingde 2 bin 200 TL’lik (7 bin 900 TL) Alexander McQueen imzalı kırmızı elbise giydi. First Lady’nin ayağında ise Christian Louboutin marka 595 dolarlık (2 bin 100 TL) ayakkabılar vardı.