Fight Kulüp şarkısı dislike rekoruna koşuyor!

Yayınlanmasıyla birlikte Türkiye'nin gündemine oturan Killa Hakan, Ceza, Ben Fero ve Ezhel'in yaptığı Fight Kulüp isimli şarkı, bir milyon dislike barajını aştı.

Eklenme Tarihi: 07 Ağustos 2019

Almanya’da yaşan ve Türkçe Rap müziğin oluşmasında büyük katkıları olan Killa Hakan, Ceza’yı da yanına alarak Ezhel ve Ben Fero ile geçtiğimiz haftalarda düet yapmıştı. Fight Kulüp adını taşıyan bu parçayı, Norm Ender’in Mekanın Sahibi isimli parçadan sonra yayınlamak gibi bir hataya düşen ekip, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Şarkının klibi YouTube üzerinden yayınlamış ve dislike’ın hızlı artmasından sonra like ve dislike göstergeleri kapatılmıştı. Geçtiğimiz günlerde yeniden açılan bu beğeni ve beğenmeme sayıları, şarkının 1 milyondan fazla kişi tarafından beğenilmediğini gözler önüne serdi.

Eğer bu şarkı bu hızla dislike almaya devam ederse, YouTube Türkiye’de en fazla beğenilmeyen şarkı unvanını eline alacak. Hatta 1 milyondan fazla dislike ile unvanı eline almış bile olabilir.

Son olarak 17 milyondan fazla kişinin dinlediği bu parçanın Haziran ayında kaydedildiğini yani Norm Ender’in Mekanın Sahibi şarkısına karşılık olmadığını belirtelim.