Feyza Civelek Sol Yanım'daki rolü için 20 kilo verdi

Yeni dizisi için kilo vermeye karar veren oyuncu Feyza Civelek, 2,5 ay boyunca Şeyda Coşkun ile çalışarak 78 kilodan 58 kiloya düşerek bambaşka bir görüntüye sahip oldu

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2020

Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı gibi reyting rekorları kıran dizilerle adını duyuran genç oyuncu Feyza Civelek, son projesi Sol Yanım için müthiş bir değişim geçirdi. Kısa sürede 20 kilo veren oyuncu, son halini de sosyal medya hesabından paylaştı.

42 bedenden 34 bedene inen oyuncu, tüm gardırobunu da yeniledi. Feyza Civelek, sebze- protein ağırlıklı beslendiği ve günde 1,5 saat yürüyerek ulaştığı görüntüsünün yanında dizideki imajıyla da sosyal medyada takipçilerinin büyük beğenisini topladı.

Daha önce Harvard University New York Film Academy ve New York/ New York Film Academy'de aldığı eğitimlerin ardından oyuncu koçları Ümit Çırak ve Merve Taşkan ile çalışan Civelek, 'Sol Yanım' dizisindeki 'Nazlım' karakteri ile dizide kilit rollerden birini canlandıracak.

Asi, sınıf atlamaya çalışan ve bu yolda her şeyi mübah olarak gören Nazlım rolüyle ortalığı karıştırmaya hazırlanan oyuncu "Nazlım, asiliği ve entrikalarıyla seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Bu role gerçekten çok uzun zamandır çalışıyorum ve onun içindeki çalkantıları çok içselleştirdim.